KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545310
nr 1454 5310
H Lindgren. Signerad, daterad 1959, fartygsporträtt. Olja på pannå, 37x50, yttermått inklusive ram: 50x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:14:36
150 kr